Kulturní program klientů

Hudební vystoupení
14. 07. 2022
Písničky oblíbeného Karla Gotta nám přišli zazpívat pánové z Karel Gott Revival Morava. Společně jsme si také zazpívali lidové písně.
 
Celý článek
Návštěva Lipky
17. 06. 2022
Udělali jsme si výlet do Školského zařízení pro enviromentální vzdělávání Lipka - pracoviště Jezírko. Poslechli jsme si povídání o motýlech, květinách a bylinkách, které je přilákají do našich zahrad: Měli jsme možnost ochutnat bylinkové limonády a zahrát si hry, které se týkají přírody. Největším a nejkrásnějším zážitkem byla prohlídka zahrady s květinami a bylinami, při které nám přálo slunečné počasí.
Celý článek
Zahradní terapie - bezové květy
07. 06. 2022
Poslechli jsme si povídání o kouzelných bezových květech, ze kterých se dá vyrobit bezový sirup a limonáda. Ty jsme si připravili a protože se musí nějaký čas macerovat, vypijeme si je při příští zahradní terapii. 
Celý článek
Bazárek
02. 06. 2022
Bleší trh aneb z druhé ruky. Doplnili jsme si šatník o kousky, které jiní neměli srdce vyhodit a nám ještě dobře poslouží. 
Celý článek
Výlet parníkem
30. 05. 2022
Výlet jsme uspořádali již tradičně na přehradu. Projeli jsme se parníkem a dali si něco dobrého. 
Celý článek
Den krásy
18. 05. 2022
Již podruhé jsme otevřeli naši Cukrárnu u růžové laskonky a zkrášlovací salóny. Odpolednem provázel fešný konferenciér. Klientky si mohly pochutnat na výborných zákuscích, kávě, nechat se nakadeřit, nalakovat si nehty. Krásné zvýraznění rtů a očí jim vytvořily naše make-up artistky. Dámy se pak mohly vyfotografovat v salónku.
Celý článek
Den maminek s manžely Procházkovými
10. 05. 2022
Manželé Procházkovi nám přišli ke Dni matek zazpívat. Pobavili nás humornými povídkami a vtipy. Rádi jsme si zazpívali známé písničky a zatančili si. Pochutnali jsme si na výborných koláčcích z Vlčnova.
Celý článek
Zahrada
26. 04. 2022
Celý článek