Kulturní program klientů

Den krásy
18. 05. 2022
Již podruhé jsme otevřeli naši Cukrárnu u růžové laskonky a zkrášlovací salóny. Odpolednem provázel fešný konferenciér. Klientky si mohly pochutnat na výborných zákuscích, kávě, nechat se nakadeřit, nalakovat si nehty. Krásné zvýraznění rtů a očí jim vytvořily naše make-up artistky. Dámy se pak mohly vyfotografovat v salónku.
Celý článek
Den maminek s manžely Procházkovými
10. 05. 2022
Manželé Procházkovi nám přišli ke Dni matek zazpívat. Pobavili nás humornými povídkami a vtipy. Rádi jsme si zazpívali známé písničky a zatančili si. Pochutnali jsme si na výborných koláčcích z Vlčnova.
Celý článek
Zahrada
26. 04. 2022
Celý článek
Velikonoční beránek
13. 04. 2022
Na Škaredou středu jsme se sešli, abychom si povídali o velikonočních svátcích, tradicích a symbolech. Nakrojili a ochutnali jsme společně beránka a ochutnali vaječný likér.
Celý článek
Oslava Mezinárodního dne mrkve
05. 04. 2022
Na 4. dubna připadá Mezinárodní den mrkve. Oslavili jsme ho povídáním o mrkvi se zajíčkem Františkem a ochutnávkou sirupu a mrkvových sladkostí (bábovka, buchty, košíčky...).
Celý článek
Výstava panenek
31. 03. 2022
Naše aktivizační pracovnice Katka sbírá panenky barbie, na ně si nechává šít zajímavé oblečení a sbírá i doplňky pro tyto panenky. Dnes jsme si mohli společně prohlédnout část její sbírky, a to včetně panenek, které jsou součástí limitovaných edicí, nebo si je přivezla až z daleké Ameriky.
Celý článek
Aktivizační kluby - v kině a míčkování
18. 03. 2022
V aktivizačním klubu jsme si promítali film "Jak vytrhnout velrybě stoličku". Aby byl zážitek jako v pravém kině, pochutnali jsme si na popcornu. 
Oslavili jsme společně narozeniny klientek.
V aktivizačním klubu u Davida se "míčkovalo" - cvičilo a masírovalo se míčky.
 
Celý článek
Oslava MDŽ
04. 03. 2022
Společně se sólisty Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů jsme oslavili nadcházející Mezinárodní den žen.
Celý článek
Vzpomínky na mateřství
02. 03. 2022
Na oddělení C1 vzpomínaly klientky s aktivizační pracovnicí na dobu, kdy měly malá miminka. Povídalo se o tom, jak se na děti šilo oblečení, jaké byly kočárky a vybavení, co dobrého se jim připravovalo k jídlu, jaké lumpárny a milé historky život s dětmi přinesl. 
Celý článek